Знайди роботу, яка тобі до вподоби, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті!"

— Конфуцій

Школа Радіонової в цифрах

іноді, цифри бувають більш промовистими та
емоційними ніж супер CEO -
оптимізовані тексти

перша та єдина професійна школа масажу у східній Європі

>|

років на ринку України та світу

>70

дипломованих остеопатів випустила школа за 6 років

>2000€

середній заробіток майстра, дипломованого у школі Радіоновій

>2000

студентів стали Дипломованими фахівцями

>|

студентів вже пройшли навчання у школі Радіонової

Міжнародна школа масажу Євгенії Радіонової перша, найвідоміша та найшанованіша школа масажних технологій в Україні. Історія школи розпочалася у 1999 році. Це роки довіри кількох поколінь спеціалістів та керівників українських підприємств індустрії краси.

Відгуки кількох тисяч наших студентів доводять, що завдяки навчанню у школі масажу Євгенії Радіонової вони здобувають незабутній, унікальний практичний досвід та знання, що змінюють їхнє життя. Крім того, отримані навички та вміння приносять відчутні практичні вигоди. Наші студенти працюють у найкращих центрах та салонах краси України, Молдови, Канади, США, Італії, Німеччини та Великобританії, Швеції, Іспанії та багатьох інших країнах!
Якість навчальних програм, викладацький склад, технічне оснащення аудиторій,
понад 80% часу навчання присвячено практичному відпрацюванню –
головні бонуси нашої школи.
Масажні масла та анатомічні посібники безкоштовно
Спеціалізоване обладнання та простір для комфортного навчання масажу
Сертифікати та дипломи, які підтвердять Ваш рівень кваліфікації
Наша команда викладачів
  • Charo- Roser T. Paris
    Шиацу, Рейкі
    Лікар-рефлексотерапевт, майстер аюрведи, шиацу, рейкі. Дипломований фахівець з акупунктури з 1979 року, чинний член Міжнародного товариства акупунктури у Франції. З 1995 року є майстром рейкі в кількох напрямках: традиційному (Науаshi-Такаtа), японському (Нiroshi-Dоi), каруна рейкі (W. Rand) и тибетському.
  • Радіонова Євгенія
    Європейські та авторські методики
    з 1999 року засновник і керівник Міжнародної школи масажу Євгенії Радіонової.
    Привезла в Україну, адаптувала і доповнила Европейські техніки масажу. Першою привезла в Україну лімфодренажні методики масажу!
  • Allen Garrido
    Остеопатія
    Керівник і викладач Школи мануальної терапії та остеопатії Dieva (Іспанія, Бразилія), та Школи остеопатії Escuela Iberoamerica de Oteopatia Stilliana (Мексика). Один із засновників мексиканської школи остеопатії.
    Веде курс по остеопатії в Сан Паулу, Мехіко, Корітіве, Барселоні, Валенсії.
    Керівник курсу остеопатії в Міжнародній школі масажу Євгенії Радіонової, Україна.
  • Радіонов Василь
    Європейські та авторські методики
    Практикуючий майстер масажу з 2004 року.
    Майстер масажу, естетист. Викладач міжнародної школи масажу Евгенії Радіонової!

Відгуки про нас

наші друзі та партнери
це саме ті, кого ми можемо сміливо рекомендувати як професіоналів у своїй справі

ДОПОМОГА